З 12.03.2020 по 24.04.2020 в закладах
освіти карантин
Любі діти!
Презентації переглядайте в повноекранному
режимі.
ПОВТОРЕННЯ
14.05 - 28.05
Історія виникнення пристроїв для роботи з інформацією
30.04.
КОДУВАННЯ ТА ДЕКОДУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ
23.04.
Доброго дня мої любі дітки!
на закріплення теми
"Пристрої
введення
та виведення
інформації",
прошу вас пройти тест
перейшовши за
посиланням
та ввести код доступу 443435.
Успіхів!
09.04.2020
Пристрої введення
та виведення
інформації.
Цілі:
ü навчальна:
ознайомити учнів зі складовими комп’ютера та їх призначенням;
ü розвивальна:
розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної
роботи на комп’ютері;
ü виховна:
виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратністьу
роботі.
Тип уроку: засвоєння нових
знань, формування вмінь і навичок.
ВИКОНАЙТЕ ВПРАВУ
НА ЗАКРІПЛЕННЯ
МАТЕРІАЛУ
ВПРАВА 1
________________________________________
26.03.2020
Складові комп’ютера.
Цілі:
ü навчальна:
ознайомити учнів зі складовими комп’ютера та їх призначенням;
ü розвивальна:
розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної
роботи на комп’ютері;
ü виховна: виховувати
самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратністьу роботі.
Тип уроку: засвоєння нових
знань, формування вмінь і навичок.
Дякую за увагу!
Дотримуйтесь КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ і будемо здорові!
Бажаю успіхів у навчанні!
Урок закінчено!
__________________________________________________
19.03.2020
Передавання інформації. Пристрої
для передавання інформації. Джерело інформації. Приймач інформації.
Цілі:
ü навчальна:
сформувати уявлення про те, що людина може здійснювати різні дії з інформацією;
про передавання, зберігання інформації
ü розвивальна:
розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної
роботи на комп’ютері;
ü виховна:
виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у
роботі.
Тип уроку: засвоєння нових
знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка,
комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення: браузер,
текстовий редактор.
ХІД УРОКУ
ПЕРЕГЛЯНЬ ПРЕЗЕНТАЦІЮ В ПОВНОЕКРАННОМУ РЕЖИМІ
ВИКОНАЙТЕ ВПРАВИ НА ЗАКРІПЛЕННЯ МАТЕРІАЛУ ПЕРЕЙШОВШИ ЗА ПОСИЛАННЯМИ
ВПРАВА 1
ВПРАВА 3
Дякую за увагу!
Дотримуйтесь КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ і будемо здорові!
Бажаю успіхів у навчанні!
Урок закінчено!
Всі за урок отримують смайл!
_____________________________________________________________________________________
12.03.2020
ТЕМА УРОКУ: ВИКОРИСТАННЯ ЛОГІЧНИХ ВИСЛОВЛЮВАНЬ З «ЯКЩО - ТО...»
Мета:
- Навчальна: Розширити знання учнів про висловлювання; формувати уявлення про логічне слідування "Якщо — то".
- Розвиваюча: Розвивати логічне та алгоритмічне мислення.
- Виховна: виховувати інтерес до інформатики, повагу до думки інших людей, самостійність у роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
1. Виконати вправи
ВПРАВА 1. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW3262870
ВПРАВА 2. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW1670378
ВПРАВА 3. СКЛАДИ АЛГОРИТМ HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW4584435
ВПРАВА 4. СКЛАДИ АЛГОРИТМ HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW2573484
ВПРАВА 6. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW7652550
ВПРАВА 9. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW4681524
ВПРАВА 10. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW5051342
1. Виконати вправи
ВПРАВА 1. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW3262870
ВПРАВА 2. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW1670378
ВПРАВА 3. СКЛАДИ АЛГОРИТМ HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW4584435
ВПРАВА 4. СКЛАДИ АЛГОРИТМ HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW2573484
ВПРАВА 6. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW7652550
ВПРАВА 9. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW4681524
ВПРАВА 10. HTTPS://LEARNINGAPPS.ORG/VIEW5051342
12.03.2020
Тема: Інструктаж
БЖД. Перетворення інформації. Перетворення інформації з текстової у графічну
форму з використанням схем, діаграм.
Мета:
навчальна: навчити
перетворювати інформацію: текстової та числової форми в графічну у вигляді
схем, діаграм за допомогою поданих шаблонів; пригадати способи подання
інформації;
розвивальна: розвивати
уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на
комп’ютері;
виховна: виховувати
самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі.
Тип уроку: засвоєння
нових знань, формування вмінь і навичок.
Немає коментарів:
Дописати коментар